computer-115-981

خدمات کامپیوتری

خدمات کامپیوتری

با توجه به اینکه امروزه رایانه و تکنولوژی های پیشرفته مانند برخی از نرم افزار های تلفن همراه جای خود را در میان جامعه باز کرده است به همین دلیل بسیاری از افراد نیاز به خدمات کامپیوتر و تلفن همراه را بیش از پیش می بینند، همانطور که مستحضر هستید زمانی که وارد یک محیط کاری و یا اداری می شوید حداقل تجهیزات مورد نیاز برای آن بخش فراهم کردن سیستم های کامپیوتری به تعداد کاربران و یا کارکنان است!

مخصوصا اگر زمینه و صنف کاری مرتبط با برنامه های مهم و کاربردی کامپیوتر گره خورده باشد!

بیشتر کسانی که در شرکت های بزرگ و کوچک فعالیت می کنند صرفا برنامه های مورد نیاز خود را آموخته و در محل کار صرفا در حال استفاده از برنامه مورد نظر هستند اما دلیلی نیست که به تمام امورات سیستم های کامپیوتری اشراف داشته باشند، به عنوان مثال زمانی که سیستم کامپیوتری شما به هر دلیلی دچار مشکل می شود در وهله ی اول نیاز به خدمات کامپیوتر است که فرد یا مجموعه ی مورد نظر باید نسبت به تمام امور مشرف بوده و ظرف مدت کوتاهی به عیب یابی سیستم های کامپیوتری شما بپردازد تا پس از آن سیستم کامپیوتری شما را تعمیر کرده و مانند روز اول به شما تحویل دهد، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات کامپیوتر با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

خدمات کامپیوتری
خدمات کامپیوتری

خدمات کامپیوتر را با اورژانس کامپیوتر تهران

 با توجه به اینکه ممکن است در حین انجام کار در خانه یا محل کار با سیستم کامپیوتر دچار مشکل شده و سیستم شما با خرابی جزیی یا اساسی مواجه شده باشد پیشنهاد می گردد که با استفاده از راه های ارتباطی مختلف با واحد مشاور مربوطه این سایت تماس بگیرید و مشکلات رخ داده را مطرح کنید تا کارشناس مربوطه ظرف مدت کوتاهی نکات مورد نظر را یادداشت کرده و تجهیزات لازم برای تعمیر یا تعویض قطعه ی مورد نظر را به منظور اعزام به محل کار فراهم به مشکل نماید.

 خدمات کامپیوتر اورژانس کامپیوتر تهران ظرف مدت کوتاهی خود را به محل مورد نظر رسانده و با توجه به تجهیزات کامل خود به تعمیر سیستم شما بپردازد،  بنابراین در هنگام تماس مشکلات سیستم خود را به درستی بیان کرده و هیچ یک از موارد را از قلم نیندازید تا کارشناس اعزامی با تجهیزات کامل در محل اعزام شود.

خدمات کامپیوتر می تواند نرم افزاری و یا سخت افزاری باشد! و این موضوع نمی تواند تفاوتی بر روی تشخیص خرابی و یا مدت زمان تعمیر داشته باشد چرا که تکنسین و مهندسین این سایت از برترین و خبره ترین افراد برای رسیدگی به مشکلات کامپیوتری شما استفاده می کند.

خدمات کامپیوتری مربوط به سخت افزار

خدمات کامپیوتری مربوط به سخت افزار می تواند خرید و یا فروش لپ تاپ، کامپیوتر و غیره را نشان دهد که البته فروش لپ تاپ تنها خدمات کامپیوتری مربوطه نیست بلکه موارد زیر می تواند جزیی از درخواست شما برای ارتباط با مدیریت مجموعه باشد تا علاوه بر راهنمایی، نسبت به درخواست نیروی مربوطه اقدامات لازم صورت گیرد.

برخی از خدماتی که مربوط به حوزه ی سخت افزاری این مجموعه است به شرح زیر می باشد:
 • تعمیر رایانه به صورت تخصصی و رفع عیب در کوتاه ترین زمان ممکن/
 • تعمیر لپ تاپ و تحویل به موقع آن به مشتری.
 • انجام انواع خدمات سخت افزاری در محل کار یا منزل.
 • انجام مشاوره در خصوص سخت افزار و یا تجهیزات مورد نیاز
 • پشتیبانی سخت افزاری که شامل انواع تجهیزات مورد استفاده در سیستم است.
 • اسمبل کامپیوتری های شخصی به صورت کاملا حرفه ای با استفاده از برآورد قیمت از مشتری.
خدمات کامپیوتری
خدمات کامپیوتری

خدمات رایانه مربوط به نرم افزار

به طور کلی خرابی هایی که در سیستم های کامپیوتری مشاهده می کنید تنها به سخت افزار رایانه منتهی نمی شود بلکه نرم افزار سیستم ها ممکن است بنا به دلایل مختلف دچار خرابی شود که نیازمند افراد یا کارشناسان متخصص برای رفع مشکل می باشد، البته برخی از خدمات مربوطه صرفا به منظور رفع مشکل نیست بلکه ممکن است خدمات ارائه شده برای نصب و راه اندازی برنامه های جدید باشد که باید به به وسیله ی یک متخصص انجام شود .

که برخی از آن ها به شرح زیر می باشند:
 • ارائه و نصب آنتی ویروس تحت شبکه که به تعداد یوزر های خاص قابل انجام است.
 • تهیه ی نسخه ی پشتیبان از برنامه یا نرم افزار های مالی.
 • نصب نرم افزار های تخصصی مربوط به هر صنف.
 • ارائه برنامه مربوط به کنترل پهنای باند.
 • ریکاوری یا بازیابی اطلاعات مفقود شده و از دست رفته.
 • در صورت ویروسی شدن سیستم ها، ویروس یابی کاملا حرفه ای انجام می شود.
 • آموزش های مورد نیاز جهت استفاده از نرم افزار.
 • نصب ویندوز اورجینال.
 • افزایش سرعت رایانه.

خدمات رایانه در محل بهتر است یا شرکت

به طور کلی زمانی که سیستم های کامپیوتری خود را به یک مکان مجزا از محل زندگی یا محل کار ارجاع می دهید قاعدتا ریسک در دسترس بودن اطلاعات مهم را به جان خریده اید که البته این موضوع نمی تواند دلیلی بر بی اعتمادی کامل شما به آن مجموعه یا شرکت باشد و هدف اصلی گفتار ما این نیست که این مراکز اطلاعات شما را به سرقت می برند! بلکه منظور و هدف از راهنمایی برای سپردن خرابی احتمالی نرم افزاری و سخت افزاری به مجموعه هایی مانند computer 115 است که در محل کار شما اقدام به تعمیر، نصب و راه اندازی و تعویض قطعه ی خرابی می کند .

که این موضوع می تواند سرعت دسترسی به نرم افزار و یا سیستم جدید را برای شما فراهم کند .

بنابراین یکی از مزیت های خدمات در محل این است که شما با استفاده از راه های ارتباطی مختلف با کارشناسان ارتباط برقرار کنید سپس کارشناس مربوطه  با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده به محل مورد نظر عازم می شود و ظرف مدت کوتاهی سیستم شما را تعمیر کرده و برنامه یا نرم افزار های مورد نیاز را برای شما نصب و راه اندازی می کند، بدین ترتیب به دلیل اعزام کارشناس در محل صرفا به مشکل سیستم شما رسیدگی کرده و سرعت تعمیر، تعویض و یا نصب برنامه در کوتاه ترین زمان ممکن اتفاق می افتد، بنابراین زمانی که بین دو گزینه ی خدمات حضوری و یا غیر حضوری دچار تردید شده اید ما می توانیم مزایای خدمات حضوری را به شما بگوییم.

خدمات کامپیوتری
تعمیر لپ تاپ

مزیت خدمات حضور در محل کار یا منزل

همانطور که مستحضر هستید زمانی که از خدمات غیر حضوری استفاده می کنید یعنی زمانی که سیستم ها دچار شده و شما سیستم خود را در اختیار مجموعه ای مانند computer 115 قرار می دهید در وهله ی اول از هزینه ی جا به جایی و خطرات خرابی احتمالی در هنگام جا به جایی می کاهید؛ به عنوان مثال ممکن است در هنگام جابه‌جایی سیستم های کامپیوتری به صورت سهوی سیستم خود را به زمین زده و خرابی بیشتری را به بار بیاورید، بنابراین اولین موردی که باعث می شود خدمات حضور در محل در اولویت باشد حفاظت از سیستم های شما در برابر ضربه و یا گاها سرقت می باشد .

برخی دیگر از مزایای مربوطه را می توانیم به صورت زیر به شما معرفی کنیم که عبارت است از:
 • زمانی که سیستم یا رایانه در محل پیاده سازی شده و در اختیار فرد قرار گیرد پس از تحویل رایانه را صحیح و سالم تحویل خواهید گرفت اما اگر همان سیستم در شرکت تعمیر شود ممکن است مشکل شما دوباره تکرار شود و هزینه ی اضافه رفت و آمد را به همراه داشته باشد.
 • زمانی که رایانه در محل تعمیر شده و یا برنامه ای نصب می شود به دلیل تک وظیفه ای بودن کارشناس مربوطه علاوه بر سرعت در انجام کار، کارشناس با تمرکز بیشتری به رایانه یا لپ تاپ شما رسیدگی می کند چرا که ممکن است در شرکت همزمان بر روی چند سیستم فعالیت داشته و با دقت کمتری به تعمیر سیستم پرداخته شود.
 • احتمال خرابی بیشتر در شرکت بیشتر از حضور کارشناس در محل کار یا منزل است چرا که شما دقیقا تکنسین خود را مشاهده کرده و از تکنیک ها و سطح کاری آن مطلع هستید یا حتی این اطمینان را دارید که یک فرد متخصص بر روی سیستم شما فعالیت انجام می دهد! این احتمال وجود دارد که حضور کارآموز یا تازه کار بر روی سیستم شما بیشتر باشد و اگر تجربه ی کافی از تعمیر یا نصب نرم افزار را نداشته باشد ممکن است سایر تجهیزات و برنامه ها را دچار مختل کند.
 • خرید زمان در هنگام انجام کار: یعنی شما مدت زمان تحویل سیستم کامپیوتری خود را کاهش خواهید داد.
 • ترافیک شهری را تجربه نکرده و باعث کاهش تردد بین شهری خواهید شد که مطمئنا بر روی آلودگی هوا هم تاثیر دارد.

اخذ مشاوره رایگان در خصوص حضور کارشناس در محل

با توجه به موارد ذکر شده بالا که در خصوص مزیت های استفاده از روش حضور کارشناس در محل صحبت کردیم متوجه شدیم زمانی که یک کارشناس به یک محیط کار یا منزل جهت تعمیر و یا نصب و راه اندازی اعزام می شود علاوه بر آرامشی که در محل دارد به علت تک وظیفه ای بودن کارشناس مورد نظر قادر است که با توجه به مشکلات رخ داده در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را رفع نماید، به منظور دریافت خدمات بیشتر و بهتر پیشنهاد می گردد که با شماره تماس های ذکر شده در سایت تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کرده و بهترین کارشناسان را به محل زندگی یا کار شما اعزام نمایند.

خدمات کامپیوتری
Call Now Button