computer-115-981

بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد

بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد به صورت حرفه ای

ممکن است به دلایل مختلف و متنوع در زمان استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر داده ها و فایل های ما حذف شود، یا کودکی بدون اطلاع و دانستن بر روی دکمه ی حذف کلیک کرده و از سطل آشغال رایانه تمام فایل های شما را پاک کرده باشد .

اگر داده های حذف شده بسیار مهم و حائز اهمیت باشند مطمئنا به دنبال فرد یا مجموعه ای هستید که مشرف به بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد باشد.

هر چقدر اطلاعات شما حساس تر و مهم تر باشد مطمئنا برای رسیدن به یک مجموعه ی حرفه ای تلاش بیشتری خواهید کرد چرا که بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد برای شما بسیار مهم و حائز اهمیت است، مخصوصا اگر کارمند یک شرکت خصوصی و یا دولتی باشید که در درون لپ تاپ یا رایانه ی شخصی اطلاعات مهمی ذخیره کرده باشد به صورت سخت گیرانه ای آن مجموعه را انتخاب می کنید و هر چقدر اطلاعات آن سیستم مهم تر باشد حساسیت فرد نسبت به آن شخص بیشتر خواهد بود .

به همین دلیل اگر چنین شخصیتی به دنبال بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد باشد ترجیح می دهد که فایل های آن در محل زندگی یا محل کار برگردد، بنابراین اگر برای بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد خود حساس هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا شما را با بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد سورپرایز کنیم، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

تعمیر هارد
تعمیر هارد

بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد به طور کامل

در برخی موارد ممکن است که بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد در مدت زمان کمی انجام شود چرا که ممکن فایل مورد نظر شما در همان ابتدای کار پیدا شده و در اختیار شما قرار بگیرد اما زمانی بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد طول بکشد قاعدتا برای شما زیاد خوشایند نخواهد بود اما نباید نا امید یا مضطرب باشید چرا که ما با تیم تخصصی خود می توانیم داده های شما را بازگردانده و بدون هیچ نگرانی فایل های خود را به دست بیاورید.

البته باید این موضوع را مد لحاظ قرار دهید که با سوختن هارد دیسک شرایط کمی دشوار تر از حذف فایل ها خواهد بود، زمانی که فایلی را به اشتباه حذف کرده و به دنبال بازیابی آن هستید کمی متفاوت از آن است که هارد دیسک شما سوخته یا نیمه سوخته باشد! بنابراین باید همه چیز در محل مورد نظر مورد بررسی قرار گیرد تا روند بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد به درستی هر چه تمام تر انجام شود.

نحوه بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد

همانطور که در متن های بالا خدمت شما توضیح دادیم ممکن است که بنا به دلایل مختلف داده ها و اطلاعات شخصی شما حذف شوند و شما بدون درنگ به دنبال راهی برای بازیابی اطلاعات خود هستید چرا که داده ها و فایل های حذف شده برای شما بسیار حیاتی هستند! به همین دلیل ممکن است از همان ابتدا به این فکر بیفتید که با استفاده از نرم افزار های جانبی اطلاعات و فایل های خود را بازیابی کنید که قاعدتا زمان بسیار زیادی از شما خواهد گرفت و ممکن است با استفاده از این کار به داده های خود صدمه وارد کنید!

بنابراین بدون اینکه فایلی را در درایو یا حتی مموری خود جا به جا کنید با این مجموعه تماس بگیرید.

یعنی زمانی که نیاز به بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دارید بدون اینکه فایلی را جا به جا کرده و یا چیزی را حذف و اضافه کنید سیستم خود را خاموش نگه داشته و تا رسیدن تکنسین حرفه ای این مجموعه صبر پیشه کنید! و از انجام کار هایی که باعث آسیب رساندن به فایل ها و اطلاعات سیستمی می شود خودداری کنید؛ به عبارت ساده تر کار را به کاردان سپرده و فایل های حساس خود را در معرض خطر قرار ندهید.

تعمیر هارد
تعمیر هارد

بازیابی اطلاعات کامپیوتر به صورت تخصصی

برای اینکه بتوانید داده های خود را بازگردانی کنید نیاز به یک فرد مجرب و حرفه ای دارید که کار های شما را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کند به همین دلیل علاوه بر انتخاب مجموعه ی درست باید بر روی زمان برقراری تماس نگاه ویژه ای داشته باشید؛ چرا که ممکن است به منظور برگرداندن اطلاعات مدت زمان طولانی سپری شود؛ مخصوصا اگر از زمان بازگردانی اطلاعات شما گذشته باشد.

تمام مراحل تعمیر و بازگردانی داده ها به صورت کاملا تخصصی انجام می شود .

بنابراین بهتر است در حین انجام کار به دلیل تخصصی بودن موضوع از دریافت آموزش خودداری کنید چرا که تکنسینی که به خانه یا محل کار اعزام می شود دارای مدارک معتبری بوده و تجربه مکفی در حوزه ی کاری خود دارد که در پایان می توانید پس از برگشت فایل ها حاصل کار متخصص و تکنسین این مجموعه را مشاهده کنید که داده های حذف  شده را مانند روز اول به شما بر می گرداند به شرط اینکه پس از حذف فعالیت دیگری بر روی مموری و یا هارد دیسک نداشته باشید.

تعمیر هارد دیسک و بازگردانی داده ها

در برخی موارد ممکن است به دلایل مختلف هارد دیسک شما سوخته و یا نیمه سوخته شده باشد که در عین حال داده های آن بسیار برای شما حائز اهمیت است به طوری که حاضر هستید مبلغ بیشتر از یک هارد دیسک نو را پرداخت کنید اما داده هایی که در یک هارد دیسک 300 گیگابایتی را بازیابی کنید.

خب قاعدتا داده هایی که چنین ارزش بالایی دارند به همان میزان حساسیت داشته و در نزد فرد متقاضی بسیار با ارزش است، بنابراین بهتر است که در انتخاب فرد یا مجموعه ی خود دقت لازم را داشته باشید تا با انتخاب نادرست داده های خود را از دست ندهید.

پیشنهاد ما این است که به هیچ عنوان به خودی خود اقدام به بازگردانی اطلاعات خود نکنید و مورد دوم این است که پس از به وجود آمدن خرابی احتمالی دستگاه خود را کنار گذاشته و با شماره تماس های این مجموعه تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن داده های شما را بازگردانی کرده و با توجه به حضور در محل تکنسین فایل های مورد نظر خود را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که در صورت خرابی هارد دیسک متخصصین ما در اختیار شما هستند تا پس از بررسی های میدانی خرابی هارد دیسک شما را تشخیص داده و با توجه به نیاز درخواست شما را اجرا خواهیم کرد، برقراری تماس و اطلاع از نحوه ی خرابی سیستم می تواند به تکنسین مورد نظر و اعزامی در محل  کمک بسیار زیادی کند، بنابراین بهتر است که قبل از حضور تکنسین در محل با استفاده از برقراری تماس داده ها و اطلاعات مورد نیاز در مورد نحوه ی خرابی را در اختیار شرکت قرار دهید تا با تجهیزات کامل تر و بینش قبلی در محل کار یا منزل حضور پیدا کنند.

تعمیر هارد
تعمیر هارد

تعویض هارد دیسک بعد از بازیابی

پس از اینکه داده ها و فایل های شما را بازیابی کردیم قاعدتا هارد دیسک بعدی به کار شما نخواهد آمد چرا که هارد دیسک شما سوخته یا نیم سوخته است به همین دلیل به دنبال راهی برای انتقال داده های خود هستید تا در یک هارد دیسک جداگانه ذخیره شود، ما می توانیم پس از بازگردانی اطلاعات، فایل های مورد نیاز شما را در یک هارد دیسک جداگانه قرار دهیم که با هارد قبلی تعویض شده است.

تعمیر هارد به صورت تخصصی

در برخی موارد امکان تعمیر هارد نیز وجود دارد که در صورت نیاز می توانید هارد خود را تعمیر نمایید؛ البته لازم به ذکر است که در وهله ی اول باید هارد دیسک شما مورد بررسی قرار بگیرد که اگر امکان تعمیر آن وجود داشت نسبت به این موضوع اقدامات لازم انجام شود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با شماره تماس های ذکر شده در سایت تماس بگیرید تا در اولین فرصت به خانه یا محل کار شما رجوع کنند.

پس از بررسی های میدانی به این نتیجه می رسیم که هارد دیسک قابل تعمیر است یا خیر! اگر قطعه ی مورد نظر به طور کلی خراب شده باشد قاعدتا تکنسین و متخصصی که به محل اعزام شده اقدام به تعویض کالای خرابی خواهد داشت اما اگر این قطعه نیاز به تعویض داشته باشد، پس از بررسی و تایید این موضوع فرد اعزامی اقدام به تعویض هارد دیسک می کند.

مشاوره رایگان در خصوص خرابی سیستم و لپ تاپ

   اگر به هر دلیلی نیاز به راهنمایی در خصوص تعمیر و یا خرابی سیستم را داشته باشید بهتر است که با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید و یا با استفاده از راه های ارتباطی مختلف با هر یک از مشاورین ارتباط برقرار کنید.

مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد و پیشنهاد ما این است که به صورت کاملا حرفه ای با تکنسین ما صحبت کرده و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری خود را در میان بگذرید، فرقی ندارد که بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد باشد! حتی اگر سایر قطعات کامپیوتر و لپ تاپ دچار مشکل شده باشد شما به بدون هیچ نگرانی می توانید سیستم خود را مانند روز اول تحویل بگیرید، بنابراین در صورت خرابی هر یک از تجهیزات رایانه می توانید بر روی تمام تکنسین های ما حساب باز کنید.

تعمیر هارد
تعمیر هارد

دریافت مشاوره رایگان در خصوص خرابی و حل مشکل

زمانی که مشکلی برای شما پیش می آید باید این موضوع را به یاد داشته باشید که هر یک از خرابی ها نیاز به توضیح و دلیل مخصوص به خود را دارند، یعنی خرابی هایی که به وجود می آید قبل از حضور در محل باید مورد بررسی قرار بگیرد، به عنوان مثال اگر سیستم شما با استفاده از نوسان برق خراب شده باید این موضوع را با تکنسین در میان بگذارید و مشکلات خود را به صورت دقیق با متخصصین در میان بگذارید تا پس از بررسی بتوانند به حل مشکلات و خرابی سیستم شما بپردازند،  به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تکنسین ها و سایر خدمات این سایت با شماره تماس های داخل سایت ارتباط برقرار کنید و مشکلات خود را مطرح نمایید.

Call Now Button